Dipl. Ing. (FH) Ewald Schilberz

Manager SPENSO

Hakkımızda

SPENSO GmbH şirketi Pro.TrainingTours GmbH şirketinin devamıdır: www.protrainingtours.de .

 

Pro.TrainingTours 1989 yılından bu yana amatör ve profesyonel sporcular için eğitim-antrenman seyahatleri organize etmektedir. Odaklanılan ana konular ise özellikle yüzme grupları ve triatlon sporcuları için antrenman amaçlı konaklamalar ve antrenman kamplarından oluşmaktadır. Yaklaşık 30 yüzücü ve triatloncu için ilkbahar başlarında sunulan Güney Avrupa’daki antrenman havuzları istisnasız fosil yakıtlarla ısıtılmakta, aynı zamanda Mart ayında havuz suyunun ısıtılması için yeterince güneş enerjisi de kullanım için hazır durumdadır!

 

Pro.TrainingTours GmbH şirket yöneticisi Ewald Schilberz, Orta Avrupa’da öncelik verilen D-A-CH (Almanya/Avusturya/İsviçre) bölgesinde yaklaşık 30 yıldır kamusal havuzların ısıtılmasında kullanılacak çözüm teknikleriyle uğraşmış ve bu teknikleri Güney Avrupa’daki otellerde uygulamaya çalışmıştır. Solar termal uzmanlarıyla yürütülen birçok görüşme ve buradan kazanılan bilgiler ışığında nihayet Solarthermie² ürününe ulaşılmıştır. Solarthermie² sezon öncesi, sonrası ve kış sezonlarında havuzların, ayrıca yaz aylarında içme suyunun güneş enerjisi ile ısıtılmasını bir araya getirmiştir!

 

Pro.TrainingTours spor alanında yıllardır kazanmış olduğu profesyonel tecrübesiyle profesyonel spor konseptinin oteller, tatil bölgeleri ve beldeleri adına geliştirilmesi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Yeni projemizt:  GLORIA SPORTS ARENA

 

Bu ticari alan SPENSO GmbH şirketinin gelecekte bir bölümü olacak!